У сусрет новогодишњим празницима, фестивал Piano City Нови Сад придружује се великој хуманитарној акцији РТ Војводине „Слаткиш за мог другара“ концертом „Застани и засвирај“!
Хуманитарни концерт под слоганом „Сви смо хумани, само нас на то треба понекад подсетити“ поново дивним музичким програмом усрећио Новосађане који су уместо улазница донели слаткише за малишане.
Жељан си нових дешавања? Волиш ска/реге/рок музику? Припреми се за журку у Герили уз бендове Јосипа Лисац и Бесне глисте!


