Нова игра, стари циљ – за породилишта!
Као што је већ постала традиција, и ове године домаћа ИТ заједница се окупља на ХИТ турниру. Наши програмери враћају се у акцију са новом верзијом игре – Цоунтер-Стрике 2, где ће одмерити снаге и показати колико су спремни да ускоче у нови упдате и снађу се у новим изазовима. Иако је стара игрица добила нову димензију и оставља бољи утисак, циљ остаје исти – подршка најмлађима.
CS2 турнит HIT Vol.6

CS2 турнит HIT Vol.6 носи јасну поруку: „Нова игра, стари циљ – за породилишта!“, а одржаће се 26. и 27. априла.
Пријаве за тимове трају до 23. априла, а пријаву можете извршити на сајту турнира. Уместо класичне котизације, свака компанија која пријави тим донира износ по избору у заједнички хуманитарни фонд.
Стартни фонд од 1 милион динара обезбеђује компанија Quantox Technology, а сва прикупљена средства биће усмерена ка породилишту које ће бити одабрано путем јавне анкете.
Тимови ће се такмичити кроз онлине квалификације и финалне мечеве, док сви заинтересовани турнир могу пратити путем live streama, чији ће линк бити доступан на сајту.
Овај турнир је више од обичног гејминг догађаја – то је прилика да се покаже како тимски дух и солидарност могу допринети заједници. А док се тимови припремају за сваки clutch и тактички планирају победе, сви учесници заједно доприносе једном племенитом циљу.
Спајањем гејминг духа и хуманости долазимо до највеће победе од свих – шансе да обезбедимо лепши почетак мамама и њиховим малишанима.
Извор: Стартуј