Стицање нових знања и вештина током каријере постало је неопходно за оне који желе да остану конкурентни на тржишту рада. Улагање у обуке и образовање кључно је за развој и напредовање у послу.

Вебинар: Учење које гради каријеру – искуства из праксе

Вебинар: Учење које гради каријеру – искуства из праксе

У оквиру 15. Регионалног сајма послова, у понедељак, 21. октобра, од 18 часова, путем Зоом платформе, организујемо вебинар на тему „Учење које гради каријеру – искуства из праксе“. Наши панелисти, Тамара Ленхардт из Инфостуда и Јелена Цветановић из А1 Србије, поделиће своја искуства о важности обука за развој каријере, мотивацији за учење, доступним бесплатним обукама и још много корисних информација.

Модератор вебинара биће Бојана Салатић, E-learning Specialist из Кројачеве школе д.о.о. Сви учесници ће имати прилику да поставе питања током вебинара путем чета.

Сви присутни добиће 50% попуста на годишњу претплату за курсеве Кројачеве школе. Поред тога, троје учесника који поставе највише питања биће награђени полугодишњом претплатом на све курсеве.

Пријавите се путем следећег ЛИНКА.

Извор: Стартуј

Leave a comment