Посетите изложбу слика „Колористички уједи“ ауторке Маријане Кнежев

За све љубитеље уметности, самостална изложба слика младе и амбициозне ауторке Маријане Кнежев „Колористички уједи“ биће отворена у суботу, 15.10.  у оквиру традиционалног Бункер Фест-а, фестивала књижевности, уметности и аутора који одступају од уобичајеног. Изложбу можете погледати у галерији клуба Фабрика Студентског културног центра Нови Сад.

Сама ауторка изложбу „Колористички уједи“ описује  као циклус слика који се бави темом времена у којем живимо. Такође, сматра да изложба носи поруку да свему треба приступати свесно и одговорно, и једино ћемо тако, разумејући феномене да им се одупремо.

14643157_10209471745741984_1697300878_n

Маријана Кнежев ће изложити укупно 17 слика, а сам  њен приступ је иновативан и необичан, уобличен у колаж технику. Отварање је заказано за 20 сати.

Добро дошли!

Ј.Д.

Leave a comment